Tiny House Hangi Arsalara Yapılır?

   Tiny House Hangi Arsalara Yapılır?

   Tiny House Hangi Arsalara Yapılır? Tiny hosue taşınabilir mikro ev  modelleri nereye kurulabilir? Bu sorunun cevabını gün içerisinde defalarca firmamıza yöneltmekte olan değerli müşterilerimiz için kısaca cevaplamak isteriz. Tiny house modelleri tasarımsal olarak taşınabilir bir ev sistemlerinden oluşmaktadır. Bu sebeple alt kısmında yer alan özel tekerlekli sistemi sayesinde istenilen noktaya kolayca taşınabilmekte ve istenilen arazi üzerine konumlandırılabilmektedir.

   Kullanıcılar tercihleri doğrultusunda bazen imar izni olmayan bir arsaya konumlandırabildiği gibi bazen de sit alanı ilan edilen noktalara rahatlıkla kurulumu gerçekleştirebilmektedir. BU özel yapılar için hayata geçirilmiş olan özel park alanları ve kamp merkezleri de bulunmaktadır. Ülkemizin farklı yerlerinde hizmet vermekte olan bu noktalara da belli bir ücret karışıldığında kurulum sağlayarak dilediğiniz kadar sevdikleriniz ile zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

   Tiny House Arazisi Nasıl Olmalı Hangi Arsaya Yapılır?
   Sektörün öncü firması olarak bu konuda bize yöneltilen sorular vermekte olduğumuz cevaplar şu yönde olmaktadır. Arazi koşulları engebesiz ve olabildiğinde düz ve eğimsiz bir şekilde olması tavsiye edilmektedir. Bu sayede çok daha sağlıklı bir kurulum gerçekleştirilmektedir. Tiny house sektöründe ülkemizin ve dünyanın en büyük kurumsal firması olarak; modern görünümü ile öne çıkan mobil ev tasarımlarını hayata kazandırmaktayız. Yeni nesil konaklamanın birincil yöntemi olan bu yapılar, sizlere ve sevdiklerinize özel alanlar sunmaktadır.

   Tiny house Hangi arazilere yapılır?
   Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz biçimde her türlü arazi koşulunda rahatlıkla kullanım için uygun ayrıcalıklar sunmaktadır.

   Zeytinliğe tiny house yapılır mı?
   Bu soruyu yönelten ve firmamızdan olumlu yanıt olarak zeytinlik alanlarına kurulum yapmakta olan sayısız müşterimiz bulunmaktadır. Sizlerde zeytinliğe tiny house monte ederek sezon boyunca keyifli bir yaşam sürebilirsiniz.

   Tiny house için imar gerekir mi?
   Tiny house için imar işlemleri genel olarak gerekmemektedir. Sınırları içerisinde bulunulan belediye prosedürlerine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızla iletişim kurarak en doğru bilgiyi bulunduğunuz konuma uygun bicimde vermek isteriz.

   Tiny house arazisi nasıl olmalı?
   Tiny house arazisi için yukarıda benzer bir cevap sunmuş bulunmaktayız. Sahip olduğunuz arazi koşulalrını bizlerle paylaşırsanız sizlere en doğru bilgileri vermek isteriz.

   Tiny House Ruhsatı Nasıl Alınır?
   Tiny House İçin İmar Gerekir Mi?
   Ziyaretçi Yorumları (1)
   1. sinem ceylan dedi ki:

    Merhaba. Elimdeki sınırlı para ile tiny house köyleri projesine yatorım yapmam akıllıca mı? Bunu sormak istemiştim

   Whatsapp
   Yetkili Kişi
   Yetkili Kişi
   Merhaba.
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?