Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında taşınabilir ev konseptini ülkemizdeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan firmamız önce küçük bir üretim merkezinde konforlu yaşanabilir prefabrik ev modelleri üretimiyle sektöre adım atmıştır.

Tiny house konsepti henüz dünyada yeni yeni yaygınlaşmaktayken, ülkemizin öncü firmalarından olan firmamız, bünyesine yeni teknolojiler kazandırarak ve küçük ev modellerinde uzman mimarlar barındırarak geleceğin tasarım merkezlerinden biri olma niteliği kazanmıştır.

Müşterilerine sorunsuz taşınabilir ve sabitlenebilir tiny house modellerini uygun fiyatlarla sunmak en büyük hedefimizdir. Küçük taşınabilir ev fikirleri oluşturmak, benzersiz bir mimariyle ev moda anlayışını geliştirmek yaratıcı uzman ekibimizin öncelikli gayeleri arasındadır.

Bizi tercih eden müşterilerimizin fikirleri ve önerileri hizmet kalitemizi daha da arttırmak için bize ilham kaynağı olmaktadır. Müşterilerimizin bizlere verdiği fikirleri kısa sürede hayata geçirerek eşsiz tinyhouse modellerimizi onların kullanımına sunuyoruz.

Mutfaklarından çatı mimarisine, izolasyondan enerji ihtiyaçlarına kadar her bir detay üzerinde incelikle çalışıyoruz. Mini ev konsepti ile ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ediyor, teknolojik ağımızı topladığımız verilere göre yeniden şekillendirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

BİZ SİZİ ARAYALIM