Telefon
WhatsApp
  • 04 Mart 2021, 11:50
Tiny House Güvenlik

Tiny house güvenlik donanımı eklenmiş seçenekleriyle firmamız üzerinden uygun fiyatla temin edilebilmektedir. Doğanın kalbinde minimal bir yaşam hayali kuranların tercihi taşınabilir minik evler aynı zamanda içinde yaşayanların güvenlik ihtiyacı göz önüne alınarak üretilmelidir.

Tiny House Güvenlik ve Diğer Özellikleri
Tinyhouse güvenlik sistemleri 20 – 50 metrekareleri bulan, içerisinde ortalama 1 – 5 kişinin yaşayabildiği minimal evlere eklenebilmektedir. Yangın alarmları, duman algılayıcıları ve kapı kilit sistemleriyle tinyhouse evler kusursuz bir kullanım alanına dönüşebilir. Güvenlik tiny house evlerde en temel ihtiyaçlardan biridir. Günümüz teknolojisiyle ürettiğimiz modellerimizde güvenlik donanımıyla birlikte mutfak veya banyo araçları, klimalar, sobalar, şömineler ve güneş panelleri gibi donanımlar bulunur.

Büyük evleri ve ihtiyacınız olmayan eşyaları bir kenara bırakarak dilediğiniz yeri yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Güvenli tekerlekli veya karavan evler ile mutlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Tiny house güvenlik çözümlerimizi ve modern tiny house ev modellerini yakından tanımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş

Tiny House Güvenlik

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

BİZ SİZİ ARAYALIM