Hakkımızda

   Anasayfa » Hakkımızda

   Tiny house sektörünün öncül firmalarının başını çekerken, sahip olduğumuz vizyon ile göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Sektörün ev sahipliğini yapmakta olan firmamız ile geçmişten bugüne sayısız tasarımı hayata geçirmiş bulunmaktayız. Dünyadaki tekerlekli ev tasarımlarının her birini yakından takip ediyor, başka yerde görülmemiş yenilikçe ve özgün uygulamaları sizler için inşa ediyoruz. Sabit bir noktada yaşam sürmekten sıkılanlar için hayal edilen noktada yaşam imkânı sunabilen tekerlekli mobil ev tasarımlarını hayata geçirmekteyiz.

   Farklı büyüklük ayrıcalıkları ile ailenizin kişi sayısına öze ve çok kullanışlı Tiny house üretimini ülkemizin her bir noktasına ulaştırıyoruz. Her biri birbirinden farklı ve çok özel nice tasarım için teknik ekibimiz eşliğinde hummalı bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Kapsamlı çalışmalarımız ile hayatın her aşamasında severek ve sıkılmadan zaman geçirebilmeniz adına modern ve kullanışlı çalışmaları sürdürüyoruz.

   Uzun yılardır değerli müşteri referanslarımızı arttırırken, gelen taleplere uygun özel çalışmaları da gün yüzüne çıkarıyoruz. Sizlerin hayal ettiği şekilde tüm tasarımları yerine getirirken en başta doğru analizler ve fizibilite çalışmalarını yürütüyoruz. Bütçe dostu tekerlekli ev çalışmalarını sağlarken beklenenden çok daha özelini sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Geçmişten gelen deneyimlerimiz yapmış olduğumuz çalışmaları belgelerken yapacaklarımız sizlerin aklından geçen harika tasarımları oluşturmaktadır.

   Tiny House Nedir? Tanışmamış olan kullanıcılar gelip incelediğinde olağan üstü ve çok kullanışlı yapılar olduğuna kanaat getirmektedir. Bu inceleme ve araştırmanın ardından hayran oldukları tasarımların siparişlerini firmamıza ulaştırmaktadır. Profesyonellik çerçevesinde müşteri taleplerine en uygun biçimde tüm aşamalar yürütülmektedir. Daha en başta firmamızca taahhüt edilen tiny house modelleri tamda istenen sürede teslim edilmektedir.

   Bu konuda müşterilerimize gerekli olan teknik bilgileri tüm ayrıntıları şeklinde veriyor ve içinize sunacak bir tasarımın gerçekleştiği konusunda sizlerin de onayını alarak çalışmalarımızı sunuyoruz. Ortaya çıkartmakta olduğumuz tasarımları bizzat incelediğinizde gerçek bir binadan farkız dayanıklılığa sahip olduğuna sizlerde kolayca şahitlik edebilirsiniz. Firmamız dünya genelinde de talep gören profesyonel bir kimliğe sahiptir. Farklı tasarıları ilk olarak ortaya çıkartmakta ve baştan sona kullanıcıya hitap eden detayları üzerinde bulunduran çalışmalı oluşturmaktadır.

   Whatsapp
   Yetkili Kişi
   Yetkili Kişi
   Merhaba.
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?